Прямий канал вийде в ефір 24 серпня о 6:00. А поки що на 24-му поверсі бізнес-центру Парус будівельники облаштовують його офіс. Канал орендував 870 квадратних метрів площі – це майже цілий поверх. До появи телеканалу тут не було нічого: голі стіни (точніше їх відсутність) і бетонні підлога та стеля.

На Прямому продовжуються роботи з облаштування студій

На Прямому продовжуються роботи з облаштування студій

Проект офісу розробила та втілює студія дизайну Mad Group. Це оупенспейс, де облаштовують і студійні декорації, і робочі місця, й зони відпочинку. Від основного відкритого простору скляними стінами відокремлені переговорна та апаратно-студійний блок (АСБ), в окремих кімнатках розташувалися серверна і туалет.

фото Валентини Балабанової

В оупенспейсі монтують п’ять студійних майданчиків Прямого каналу. Вони й будуть основними локаціями для щоденних інформаційних і розмовних програм. Частину розважальних проектів Прямого зніматимуть за межами офісу: у Театрі на Подолі та в концертних залах. Наприклад, у день нашої екскурсії Прямий знімав святковий концерт до Дня Незалежності в концерт-холі Freedom.

На студійних майданчиках постійно працюватимуть 13 камер. Будуть прокладені дві підвісні залізниці для камер, які зніматимуть переходи між локаціями. Додатково ще будуть задіяні квадрокоптери з камерами для зйомок студії ззовні через вікна.

Олексій Семенов та вид з вікон Прямого. Фото Валентини БалабановоїОлексій Семенов та вид з вікон Прямого. Фото Валентини Балабанової

 Уявіть: я як ведучий зможу працювати на цю камери, говорити якийсь текст. А потім повертатися сюди (до вікна. – ВК), а вже з вікна мене зніматиме прямоефірний квадрокоптер. … А цей поверх весь буде залитий світлом. … Але це не все. Ми тут ставимо по всьому периметру прожектори, які є символами Прямого каналу, його променями. Ці прожектори працюватимуть не по будинках, а в небо, на хмари. І з якої точки Києва ви б не подивилися в центр, ви будете бачити, як маяк, “Парус”, від якого розходяться промені Прямого каналу, – описує Олексій Семенов.

Побачити, як через кілька тижнів виглядатиме інтер’єр Прямого каналу, можна на цих фото: