"Громадське телебачення" повідомляє про запуск нової студії. Дизайн, будівництво і оновлене технічне, світлове та комп’ютерне оснащення коштувало €96 тис та було профінансоване Шведським агентством міжнародного співробітництва (Sida).

Про це йдеться в релізі "Громадського".

Як повідомляється, будівництво нової студії здійснювала будівельна компанія "Неокон", дизайн нової студії робила команда київських архітекторів Round.

"Стриманий стиль, без традиційних для інформаційного телебачення яскравих неонових елементів підкреслює головний елемент інтер’єру – відео-стіну розміром 5,4х1,9 метри та основну ідею "Громадського" – фокус на історії", – йдеться в релізі каналу.

Дизайн, будівництво і оновлене технічне, світлове та комп’ютерне оснащення коштувало €96 тис. та було профінансоване Шведським агентством міжнародного співробітництва (Sida).

Починаючи з 4 вересня в новій студії в прямому ефірі виходитимуть всі профільні програми "Громадського" праймової лінійки – в понеділок о 21.00 "Реформа", у вівторок о 21.00 – "Світ", у середу о 21.00 – "Крим" і у п‘ятницю о 21.00 – "Схід".